Apartamenty PERLA Ugoszczą WZORY

Polecamy perłę lubelskiego designu!
www.apartamentybrowarperla.pl

 

 


Apartamenty browar perła położone są w kompleksie dawnego Browaru Vettera – dzisiaj Perły – Browarów Lubelskich S. A. W zabytkowych budynkach zlokalizowano 7 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 25m2 do 62 m2. Nowoczesne, komfortowe pomieszczenia zaskakują otwartą przestrzenią, w której dominuje wielofunkcyjna kostka kryjąca, w której mieści się m.in.: kuchnia, toaleta, łazienka, oraz szafa. Większe apartamenty posiadają dodatkowe pokoje – sypialnie o stonowanej szarej kolorystyce, w których łóżka umieszczono na specjalnych podestach. Przestrzeń podzielona jest na dzienną, pełną jasnych barw i kontrastujących z nimi roślin oraz nocną, wyciszoną z wytłumionym, ciepłym światłem. W trosce o wygodę i komfort naszych Klientów oferta noclegu jest rozszerzona o dodatkowe usługi concierge, takie jak: planowanie i organizacja konferencji, spotkań biznesowych, zamówienie i dostawa kwiatów, zakupów, biletów do kina lub teatru, ekspresowa pralnia, wynajęcie profesjonalnego przewodnika po Lublinie i okolicznych atrakcjach, rezerwacja auta, zorganizowanie transportu na dworzec lub lotnisko, informacje o festiwalach, imprezach i rozrywkach w Lublinie. Goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi oraz bezpłatnego parkingu.
Odwiedzający mają wyjątkową okazję skorzystania ze wszystkich atrakcji, jakie niesie ze sobą pobyt w historycznych obiektach należących do lubelskiego producenta piwa. Są to m.in. Perłowa Pijalnia Piwa – firmowy lokal Perła – Browary Lubelskie S.A., Podziemia Browaru – trasa zwiedzania po pomieszczeniach, w których jeszcze niedawno warzyło się piwo, letnie Kino Perła – plenerowe pokazy filmowe zlokalizowane na dziedzińcu Browaru oraz wyjątkowe tereny zielone wokół Browaru, gdzie odbywają się liczne imprezy miejskie.
Apartamenty zlokalizowane są w centrum Lublina, niecałe 10 minut pieszo do urokliwego lubelskiego Starego Miasta, oraz w odległości około 15 min pieszo od Dworca PKP oraz Dworca PKS.