WZORY W OGRODZIE SDK 2016

984094_624525337698789_7409798905558698458_n-2

 

Długo szukałyśmy miejsca gdzie przenieść ogrodowe edycje, i byłyśmy anprawdę szczęśliwe gdy okazałó się że możemy zrobić koleje WZORY w Ogrodzie w Służewskim Domu Kultury!
To bajecznie zaprojektowane miejsce ukoiło nas chłodem w upalny czerwcowy dzień i ugościło kilkudziesięciu ogrodowych wystawców.

nasi goście poznali tajniki techniki zakładania dachów zielonych – dzięki akcji Mój zielony dach która w warsztatowy bardzo praktyczny sposób pokazała krok, po kroku jak zielone dachy się konstruuje.

Asia Hobora z Kokedamn nauczyła nas robić KOkedamę – czyli kulę z mchu która staje się doniczką dla pokojowych kwiatów. Ta technika zdobyła serca uczestników a efektem warsztatu było kilkanaście pięknych kokedam!

Ola Kanflewska właścicielka naturalnego SPA ” Na temat piękna udzielała porad kosmetycznych i chętnych teleportowała do raju przy użyciu masażu dłoni.

Dzięki szkole jogi Stan Skupienia mogliśmy się chwilę wyciszyć i wsłuchać w nasze ciała.
Dzieci miały też mnóstwo radości Maja Baum z Domu Palet robiła z dzieciakami domki dla pożytecznych owadów, Fundacja Viridarium robiła mini-ogródki, Szumilas lepił w glinie i generalnie nudy nie było!