SPONSORZY

interdoor_logo

INTERDREX, właściciel marki INTERDOOR, należy do grona największych producentów drzwi w Polsce. Firma, obecna na rynku od 1990 roku, oferuje wysoką jakość łączącą w sobie atrakcyjność wzorniczą produktów, zaawansowaną technologię oraz ich niepowtarzalny charakter.

INTERDOOR proponuje szeroki wybór drzwi wewnętrznych w różnych wykończeniach kolorystycznych zgodnych z obecnie panującymi trendami rynkowymi. Są to zarówno okleiny naturalne (kolekcja NATURA), drewnopodobne oraz jednobarwne (kolekcja DI MODA), na wysoki połysk (kolekcja GLOSSA) czy pokryte srebrną patyną (kolekcja PATYNA). Drzwi malowane można zamówić według palety barw RAL/NCS, a także malowane farbą tablicową w trzech kolorach (black, red i blue). W ofercie znajdują się również drzwi szklane, przesuwne, wejściowe pomiędzy klatką schodową, a mieszkaniem i techniczne (przeciwpożarowe). Firma słynie z tego, że realizuje nietypowe zlecenia indywidualne oraz inwestycyjne, wykonując tym samym wizje artystyczne architektów wnętrz. Grupa ta docenia jakość, ogromne możliwości wykończeń (także spoza standardowej oferty), dbałość firmy o odpowiednie badania, certyfikaty i aprobaty techniczne, ale także nagrody otrzymywane przez produkty INTERDOOR. Bardzo ciekawy system RONDO z drzwiami PŁASKIE jest laureatem nagrody Dobry Wzór wydawanej od 20 lat przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Katalog produktów marki INTERDOOR można obejrzeć tutaj: http://www.interdoor.pl/katalog/index.html INTERDOOR jest po raz pierwszy sponsorem Warszawskich Targów Designu WZORY. Firma stawia zarówno na rozwój własnych produktów pod kątem wzorniczym, ale także wspiera młodych, polskich projektantów poprzez ich promocję na spotkaniach organizowanych dla architektów wnętrz oraz wydarzeń takich jak chociażby WZORY. capri_aranz PANTYNOWANE-4250x2550 PLASKIE_okleina_GLOSSA_purpura_glossa_small1

2-4

Cydr Lubelski – prosto z jabłka

Cydr Lubelski wspiera polski design, młodych projektantów i najbardziej prestiżowe wydarzenia artystyczne. Z Warszawskimi Targami Designu WZORY współpracuje od czterech edycji. W 2014 wspólnie z WZORAMI aż dwukrotnie zorganizował warsztaty kreatywne pod hasłem Cydrowe kosze owocowe, przetwarzając cydrowe kartony w oryginalne pojemniki na jabłka i inne owoce.

Również podczas mikołajkowej edycji  Cydr Lubelski zaproponuje to, co najlepsze w polskich jabłkach – intensywny słodko-kwaśny smak orzeźwienia pełen przyjemnych bąbelków. Wszystko dzięki naturalnej metodzie produkcji wyłącznie ze świeżo wyciskanego soku z jabłek, a nie z koncentratu, bez wykorzystania sztucznych dodatków czy konserwantów. Dzięki temu w 1 litrze Cydru Lubelskiego znajduje się aż 1,2 kg słynących ze swojej jakości, najlepszych polskich jabłek.

Naturalny, świeży i lekki smak zamknięty w charakterystycznej zielonej butelce z trzema jabłkami to najlepsza propozycja na chwilę relaksu podczas targowego polowania na designerskie unikaty i na mikołajkowy wieczór z przyjaciółmi. Zwłaszcza, że tym razem do wersji Cydr Lubelski Jabłko dołączy też Cydr Lubelski Na Miodzie.

Dołącz do fanów naturalnego smaku na Facebooku, zobacz najbardziej jabłkową animację o produkcji Cydru Lubelskiego „Historia prosto z jabłka” i odwiedź zieloną strefę orzeźwienia podczas WZORÓW.

Więcej informacji o Cydrze Lubelskim znajdziesz też na http://www.cydrlubelski.pl/

warszat 3 lubelskie święto młodego cydru 098

 

heban-2

Driade to marka która jest ikoną światowego designu. Oryginalnie włoska, otworzyła się na świeże trendy zapraszając do współpracy najlepszych światowych projektantów takich jak: Phillip Starck czy Tokujin Yoshioka. Driade wprowadziła plastikowe meble na światowe salony, pokazując doskonałe projekty z poliuretanu. Teraz ta marka kojarzona jest z ponadczasowym eklektyzmem, łączącym pozornie dwie skrajne cechy: minimalizm i ekstrawagancję.

Marka Driade zostanie zareprezentowana na Wzorach dzięki Galerii Heban:

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli należy do największych salonów w Warszawie jak i w Polsce. Na powierzchni ponad 3000 m 2 zobaczymy zarówno meble nowoczesne, jak i klasyczne najbardziej znanych włoskich, hiszpańskich czy niemieckich producentów. Co roku, w galerii HEBAN, prezentujemy nowości ze świata wnętrz, które z myślą o Państwu, wyszukujemy na Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie – jednej z najważniejszych imprez branży meblarskiej na świecie. Zapraszamy do odwiedzenia galerii HEBAN, gdzie przy włoskim espresso będzie można jeszcze przyjemniej odbyć podróż po świecie mebli. Na żywo przekonają się Państwo o ich najwyższej jakości, zobaczycie różnorodność tkanin i skór oraz poczujecie atmosferę miejsca, do którego się powraca..

IMG_9999_45_HIGHRES