WZORY WIOSNA 2019 fb-01
Wzory na wiosnę!

Zapraszamy w ostatni weekend kwietnia 27-28.04, tuż przed długim weekendem na wiosenne WZORY!
WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną okazją, aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Na Wzorach znajdziecie rośliny, meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! My też kochamy rośliny – dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Design, to nie tylko najnowsze kolekcje, to piękne i funkcjonalne przedmiotyz minionych lat, dlatego nie może u nas zabraknąć strefy vintage, na której znajdziecie selekcje od najlepszych, polskich sklepów vintage.

Na wzory wchodzimy bez biletów.

Informacje dla wystawców:
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i wypełnienia formularza, bądźcie z nami 🙂

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Anna Indulska
tel. 503083450
mail: annaindulska@wzorytargi.pl

WZORY na wiosnę 2019
27-28 kwietnia
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
Warszawa
godziny wydarzenia 11-19
wstęp wolny

Partner wydarzenia: Perła – Browary Lubelskie S.A.

Patroni medialni: Co Jest Grane24 Vogue Polska NOIZZ.pl Going. Ogarnięty.pl Warsawholic Sztuka-Architektury.pl whiteMAD Woman-News.pl Example.pl Czas na WnętrzeLounge Magazyn Magazyn Exclusive Info Foorni – pomaga urządzaćinfoArchitekta.pl Papaya Films architekciwpolsce.pl Dekorian Homenaszemiasto.pl Radio Kampus PLN Design – Inspirująco o wzornictwie, wnętrzach i architekturze Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) HIRO Exspace.pl Contemporary Lynx Wood&Design Kuchnia i technika!


Tak było w ubiegłym roku – FILM

WZORY na wiosnę – FB