Wzory na wiosnę!

grafi wzory


Majowe WZORY
  to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! My też kochamy rośliny – dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Na stoisku Litograf będzie można samodzielnie nauczyć się drukować prosto ze świeżych roślin. To technika monotypii. Printami ozdobicie papier i zabierzecie go ze sobą. Spróbujecie także druku na tkaninie.

Vintage na Wzorach – to strefa na drugim piętrze, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmioty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów.

W strefie vintage znajdziecie też dużo dobrej muzyki. Za strefę z najlepszymi winylami odpowiadał będzie znany i lubiany kolektyw Tysiące Winyli

W strefie warsztatowej na drugim piętrze odbędą się warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które prężnie działa w zakresie minimalizowania odpadów. Zapraszamy na warsztat, dzięki któremu dowiecie się jak szybko przerobić swoje ubrania dostosowując je do panujących trendów.

W strefie warsztatów:

Niedziela 14.00 – Naturalne kosmetyki razem z SoFresh. Dowiecie się jak rośliny służą naszej urodzie – warsztat z naturalnymi kosmetykami poprowadzą Ania Tabor i Agnieszka Małachowska.

Sobota 16.00 – Kasia Rodek opowie o swoim projekcie „ Słoik z lasem” . Na pokazie pokaże jak można zamknąć las w butelce i opowie o pielęgnacji i utrzymaniu mikro-lasów. Po pokazie chętni mogą zostać na warsztacie który poprowadzi.

Na wzory wchodzimy bez biletów.

Partnerzy wydarzenia:
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
BRC Vintage
Warexpo

Patroni medialni:
Co Jest Grane24
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU)
La Vie Magazine
HIRO
KUKBUK
infoArchitekta.pl
Czas na Wnętrze
Warsawholic
Radio Kampus
Warsawnow.pl
westwing.pl
Mój Piękny Ogród
Sielskie Życie
Poliszdesign
Fathers

WZORY na wiosnę 2018
12-13 Maja
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25
Warszawa
godziny wydarzenia 11-19
wstęp wolny

Pełen press wydarzenia do pobrania tutaj: WZORY na wiosnę – press.