Wzory VI

„Odkrywanie porządku w lodowych kwiatach, które mróz tworzy na szybie, 
w heksagonalnym plastrze miodu, czy architekturze róży dostarcza nam przyjemności, która dowodzi, jak absorbujące dla ludzkiego umysłu jest to co nazywamy wzorem.”

Victor Papanek, „Dizajn dla realnego świata”

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła – meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne – wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać.

Organizatorzy pamiętają także o najmłodszych miłośnikach pięknych przedmiotów. Specjalnie dla nich przygotują strefę dziecięcą, w której mnóstwo warsztatowej zabawy zapewni AKCJA Prze-Twórz i dekoeko, orazFundacja Mederi zajmująca się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Mikołajkowe prezenty ufunduje firma Pipistrello s.c..

Dla nieco większych gości również nie zabraknie atrakcji. Miastopomoc– organizacja zajmująca się projektowaniem usług – odsłoni kulisy swojego warsztatu. Goście Wzorów będą mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce; wyrazić swoją opinię o targach, a także przyczynić się do tego że Wzory będą realizować jeszcze szerzej potrzeby i oczekiwania odwiedzających.

Mikołajkowa edycja targów będzie świetną okazją do kupienia niepowtarzalnych prezentów. Bardzo często projektanci proponują pojedyncze egzemplarze, stworzone w limitowanych seriach. Warto wspierać młody polski design, drobnych rzemieślników i lokalny rynek, wybierając zamiast zakupów w sieciowych sklepach produkty ręcznie wytworzone, unikalne i świetnie zaprojektowane. Często pozytywnie zaskakują one nie tylko poziomem wykonania i jakością, ale również ceną. Zachęcamy, by przekonać się o tym osobiście!

wyorz grudyien traffic