WZORY 16 - 17 GRUDNIA!

Grudniowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy które będą świetną, świąteczną okazją aby kupić piękne prezenty od designerów i projektantów!

Wzory Grudzień

Wzory na gwiazdkę!

Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. Ponad 200 wystawców w zabytkowej przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich pokaże projekty wykonane w Polsce przez niewielkie manufaktury i rzemieślników. Wybrani przez nas wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.Tym razem aż na czterech piętrach!

Wszystkich spóźnialskich i tych którzy szukają unikatowych, ręcznie robionych prezentów zaprosimy do naszej strefy prezentowej na drugim piętrze – tutaj znajdziecie prezenty dla całej rodziny: naturalne kosmetyki,biżuteria, akcesoria i dużī wybór prezentów dla dzieci w każdym wieku.

W specjalnej strefie dziecięcej mnóstwo atrakcji dla maluchów!�
W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienie dla dzieci :

Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji
Dla dzieci – niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”.Dzieci zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

Bazgrołaki przez cały dzień– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.
Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki przy użyciu metody termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30zł za koszulkę lub 20zł za torbę lub plecak.

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 16/12/2017 godz. 12 -16 spotkanie biznesowo – networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej.
0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.

Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie – tak powstała akcja Design Dla Zwierząt.

Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku przyświeca nam idea promowania adopcji starszych zwierząt – tych które mają najmniejsze szanse na nowy dom. My też wspieramy tą akcję.iFundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów – goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę – cegiełkę akcji z portretem zwierzaka.

Wzory na gwiazdkę

16-17 grudnia 2017
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Ul Bracka 25
Godziny 11-19

Wstęp 5 zł – z aplikacją Going.
5 zł bez aplikacji
10% zysku z biletów przekażemy na cele charytatywne


Partnerzy

Selene Materace
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Patroni medialni

Going.
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU)
Czas na Wnętrze
Warsawholic
KUKBUK
Ströer
F5
NOIZZ.pl
Chillizet
La Vie Magazine
westwing.pl
Fathers
infoArchitekta.pl