O Wzorach

ZESPÓŁ WZORY

Jagoda Valkov

Pomysłodawczyni i organizatorka Targów Designu WZORY.  Zajmuje się projektowaniem wnętrz, scenografią , oraz fotografią. Jest absolwentką Architektury Krajobrazu w Warszawie oraz scenografii i wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i  Akademii Fotografii w Warszawie. Współpracowała m.in. z TV Polska, Universal Music Polska, PWSFTiV w Łodzi, Fundacją Mederi, Fundacją Latająca Ryba, Fundacją Polsat, TV Polsat, CSW w Warszawie, Stowarzyszenie M4 odblokuj. Aktywistka miejska – zrealizowała m.in. : Dom Odzyskany – projekt i wykonanie instalacji artystyczno – edukacyjnej w postaci Domu zbudowanego z materiałów z recyclingu, zajęcia horti-terapeutyczne dla dzieci w ramach akcji „Lato w mieście”. Projektantka i współtwórczyni społecznego projektu „Piazza”- Bezinteresowna przestrzeń miejska II”.Koordynatorka dużych imprez artystycznych i wystawienniczych. Wielokrotna uczestniczka festiwali Land-Artowych. Od września 2017 razem z Grzegorzem Łapanowskim organizuje Warszawski Festiwal Kulinarny.

Anna Indulska

Zazwyczaj kocha ludzi, dlatego to ona odpowiada za kontakty z naszymi wystawcami. W przeszłości była właścicielką klubokawiarni Praski Winowajca, potem menagerką restauracji Bufet Centralny. Od kilku lat zakochana w vintage’u, prowadzi sklep Zbiór Vintage- z dodatkami i meblami z lat 60-tych. Prywatnie mama 7 letniego Leona i mini bullteriera Bazara.

Maria Lubicz-Łapińska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Od lat zajmuje się projektowaniem graficznym , a także filmem i montażem. Autorka pełnej oprawy graficznej naszych wzorowych wydarzeń: plakaty filmy i foldery. Tworzy dla nas również filmy i zapowiedzi multimedialne.

Aleksandra Zarzyka

Koordynatorka ogólnopolskich konferencji i lubelskich festiwali muzycznych. Absolwentka Studium Event Management na Uniwersytecie Warszazwskim. Pomysłodawczyni projektu Odcienie Kobiet. Współorganizuje także wzorowe wydarzenia i obsługuje naszych wystawców.  W eventach uwielbia różnorodność, nieprzewidywalność oraz możliwość spotkania z ludźmi. Prywatnie miłośniczka koncertów.