O wzorach

O WZORACH

Jagoda Valkov

Pomysłodawczyni i organizatorka Targów WZORY. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, scenografią , oraz fotografią. Jest absolwentką Architektury Krajobrazu w Warszawie oraz scenografii i wystawiennictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Akademii Fotografii w Warszawie. Współpracowała m.in. z TV Polska, Universal Music Polska, PWSFTiV w Łodzi, Fundacją Mederi, Fundacją Latająca Ryba, Fundacją Polsat, TV Polsat, CSW w Warszawie, Stowarzyszenie M4 odblokuj. Aktywistka miejska. Projektantka i współtwórczyni społecznego projektu „Piazza"- Bezinteresowna przestrzeń miejska II".Koordynatorka dużych imprez artystycznych i wystawienniczych. Wielokrotna uczestniczka festiwali Land-Artowych. Od września 2017 razem z Grzegorzem Łapanowskim organizuje Warszawski Festiwal Kulinarny. Współtwoży festwail Kręgi dla kobiet!

Anna Indulska

Zazwyczaj kocha ludzi, dlatego to ona odpowiada za kontakty z naszymi wystawcami. W przeszłości była właścicielką klubokawiarni Praski Winowajca, potem menagerką restauracji Bufet Centralny. Od kilku lat zakochana w vintage’u, prowadzi sklep Zbiór Vintage- z dodatkami i meblami z lat 60-tych. Prywatnie mama 7 letniego Leona i mini bullteriera Bazara.

Maria Lubicz-Łapińska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Od lat zajmuje się projektowaniem graficznym , a także filmem i montażem. Autorka pełnej oprawy graficznej naszych wzorowych wydarzeń: plakaty filmy i foldery. Tworzy dla nas również filmy i zapowiedzi multimedialne

Katarzyna Cichoń - Stachyra

Absolwenta Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie i Akademii Fotografii w Warszawie.

Fotografka, autorka instalacji wizualnych i artystycznych. Tworzy fotograficzne książki kulinarne.Kasia w ekipie Wzorów odpowiada za sprawy organizacyjne i multimedia graficzne Fb i insta.