O wzorach

O WZORACH

Jagoda Valkov

Jagoda Valkow - matka Wzorów. Od zawsze związana z projektowaniem. Tworzy ogrody, scenografie, wnętrza i fotografię artystyczną. Dziewczyna wielu talentów, z sercem oddanym polskiemu wzornictwu i sztuce. Ukończyła Architekturę Krajobrazu w Warszawie, scenografię i wystawiennictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i oraz fotografię w Akademii Fotografii w Warszawie.

Zdolna organizatorka eventów, m.in.: Festiwalu Kręgi, Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego, Ogródków ze smakiem Electroluxa. Koordynatorka dużych imprez artystycznych i wystawienniczych. Współpracowała m.in. z TV Polska, Universal Music Polska, PWSFTiV w Łodzi, Fundacją Mederi, Fundacją Latająca Ryba, Fundacją Polsat, TV Polsat, CSW w Warszawie, Stowarzyszenie M4 odblokuj.

Prywatnie żona kompozytora Atanasa Valkov i matka Eluni ,właścicielka Tajgulinki - dziesięcioletniego półlabradora. Mieszka w lesie i studiu muzcznym „LAS”, które pozwala jej złapać oddech przed wielkim projektami i wyzwaniami, które realizuje w mieście.

Anna Indulska

Zazwyczaj kocha ludzi, dlatego to ona odpowiada za kontakty z naszymi wystawcami. W przeszłości była właścicielką klubokawiarni Praski Winowajca, potem menagerką restauracji Bufet Centralny. Od kilku lat zakochana w vintage’u, prowadzi sklep Zbiór Vintage- z dodatkami i meblami z lat 60-tych. Prywatnie mama 7 letniego Leona i mini bullteriera Bazara.

Maria Lubicz-Łapińska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Od lat zajmuje się projektowaniem graficznym , a także filmem i montażem. Autorka pełnej oprawy graficznej naszych wzorowych wydarzeń: plakaty filmy i foldery. Tworzy dla nas również filmy i zapowiedzi multimedialne

Katarzyna Cichoń - Stachyra

Absolwenta Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie i Akademii Fotografii w Warszawie.

Fotografka, autorka instalacji wizualnych i artystycznych. Tworzy fotograficzne książki kulinarne.Kasia w ekipie Wzorów odpowiada za sprawy organizacyjne i multimedia graficzne Fb i insta.