WZORY LIVE

Nasze najnowsze wydarzenia

Wirtualne Mobilne Studio Produkcji Eventów i Designu. Mobilne studio produkcji eventowej połączonego z zarządzaniem w chmurze, z rejestracją nagrania, streamingiem i postprodukcją z wykorzystaniem immersyjnego dźwięku przestrzennego 3D w technice ambisonicznej oraz binauralnej na potrzeby eventów, koncertów, wydarzeń on-line na żywo oraz treści filmowych w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, VR i AR 360. Mobilne, zminiaturyzowane i zmotoryzowane studio WZORY.LIVE jest na bazie busa, Vana lub RV oraz jego adaptacji. WND-RPSL.03.02.00-24-057A/20 pt. "Mobilne zminiaturyzowane studio streamingowe wspomagane technologiami VR i AR", realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla Osi Priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP.

Wydarzenia

Jeśli planujesz event, wesprzemy Cię w jego realizacji od pomysłu kreatywnego, który wzbudzi zainteresowanie, poprzez produkcję materiałów na najwyższym poziomie, skuteczną promocję, aż po logistykę i obsługę wydarzenia. Dla nas najważniejszy jest Twój cel i osiągnięcie zamierzonego celu. Ciekawy event pozwala kształtować wizerunek marki! Zrób go z nami!

Eventy online są docenianym przez działy marketingu narzędziami, które pozwalają komunikować się z odbiorcą tu i teraz. Eventy takie moga bazować na konwencji telewizyjnej lub transmisji koncertu, czy spektaklu.Panując taki event, warto zadbać o detale i przenikanie się real’u z digital’em w czasie rzeczywistym. Jak to zrobić?

zgłoś się

Projekt i wykonanie WOZRY TARGI